SCOTTOILER VSYSTEM OLEJ DO ŁAŃCUCHA + OLEJ

SCD1 609,90 zł
520,90 zł
10004390
30984
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

SCOTTOILER VSYSTEMOLEJ. DO ŁAŃC. + OLEJ

Sterowane podciśnieniem urządzenie do smarowania łańcucha *vSystem* to produkt firmy Scottoiler, który odniósł ogromy sukces. Ten system automatycznie smaruje łańcuch napędowy, a tym samym również zębatki tylne i zdawcze. Jego montaż jest bardzo prosty, a wygląd został perfekcyjnie dobrany.

Zestaw składa się ze zbiornika (50 ml) z zaworem (ZZZ) oraz dyszy, która podaje olej na łańcuch i zębatkę tylną, jak również butelki oleju Scottoil 250 ml, która wystarcza na trasę nawet do 12 500 km.

To automatyczny system smarowania łańcucha, który wydłuża żywotność łańcucha nawet do siedmiu razy. Łańcuch staje się praktycznie bezobsługowy, a nakłady związane z pielęgnacją zostają znacznie zredukowane. Zestaw uniwersalny jest łatwy w instalacji i właściwie może zostać zamontowany na każdym modelu.

  • Jaka jest zasada działania systemu Scottoiler?

Podczas pracy silnika powstaje podciśnienie. Podnosi ono membranę, która z kolei otwiera zawór w zbiorniku. Gdy zawór jest otwarty, olej płynie pod wpływem grawitacji przez przewód tłoczny do łańcucha poprzez tylną zębatkę. Ilość oleju jest regulowana poprzez ustawienie zaworu.

Unikalne nowości i ulepszenia w porównaniu z produktem poprzedniej generacji

  • Zawór iglicowy i gniazdo zaworowe są teraz wykonywane z jeszcze większą dokładnością, co zapewnia jeszcze lepszą kontrolę dozowania
  • Zmodyfikowano profil zaworu iglicowego, co prowadzi do równomiernej zmiany dozowania
  • Zmodyfikowano przewód tłoczny, dzięki czemu odpowietrzanie jest znacznie ułatwione
  • ZZZ został zaprojektowany w nowoczesnym kolorze dymionym szarym
  • Osłony przewodu tłocznego i przewodu odpowietrzającego są teraz czarne, a tym samym bardziej dyskretne
  • W zestawie ze szczegółową i ilustrowaną instrukcją do montażu

Oprócz tego w tym opakowaniu znajdują się różne elementy, które umożliwiają montaż zestawu na różne sposoby. Niektóre bardzo nieliczne modele wymagają do montażu specjalnych części.

UWAGA: niestety ten system Scottoiler nie pasuje do modeli Honda NC 700, BMW F800 R ani S1000R/XR/RR do rocznika 2017, ponieważ w przypadku tych motocykli nie ma żadnej możliwości podłączenia podciśnienia. Do wszystkich tych modeli pasują systemy Scottoiler eSystem i xSystem.

Dedykowane do konkretnych modeli instrukcje montażu (motocykle i quady / pojazdy ATV) są dostępne w zakładce "Więcej informacji o produkcie" (linki do produktu).

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
SCOTTOILER VSYSTEM OLEJ DO ŁAŃCUCHA + OLEJ Kod:10004390 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
24h
Cena: SCD1 609,90 zł 520,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10004390
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.