ABUS ALARMBOX 2.0

SCD1 255,90 zł
214,90 zł
10051273
40007
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

ABUS ALARMBOX 2.0 CZARNE

Poręczna, niepozorna i z pewnością słyszalna: taki jest ABUS Alarmbox 2.0, kompaktowa blokada z alarmem, którą można szybko i wygodnie przymocować do różnych przedmiotów. Syrena z ogłuszającym sygnałem dźwiękowym o natężeniu co najmniej 100 dB, skutecznie odstraszy każdego, kto połasi się na Twoją własność. Syrena uruchamia się na 15 sekund! Następnie urządzenie ponownie się uzbraja. System alarmowy 3D Position Detection doskonale spełnia swoje zadanie. Rozpoznaje wstrząsy i najdelikatniejsze drgania we wszystkich trzech wymiarach, włączając alarm. W przypadku niewielkich i krótkich drgań, na przykład spowodowanych uderzeniem piłki w pojazd, urządzenie ABUS Alarmbox 2.0 emituje jedynie krótki sygnał ostrzegawczy. Urządzenie Alarmbox 2.0 można przymocować do okrągłych rur, na przykład do ramy pojazdu, i zabezpieczyć za pomocą klucza.
Ponadto w obudowie urządzenia Alarmbox można zintegrować z systemem alarmowym kolejne łańcuchy lub kable z adapterem ABUS i w ten sposób zabezpieczyć przedmioty przed kradzieżą (skuter, grill, narzędzia itp.).

  • Alarm min. 100 dB przez 15 sekund, później alarm ponownie się uzbraja
  • 3D Position Detection – funkcja rozpoznająca wstrząsy i najdelikatniejsze drgania we wszystkich trzech wymiarach, włączająca alarm
  • Inteligentny alarm w przypadku małych i krótkich drgań
  • W zestawie bateria CR2
  • Możliwość montażu na prawie wszystkich elementach okrągłych
  • Możliwość podłączenia do łańcuchów i kabli z adapterem ABUS
Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
ABUS ALARMBOX 2.0 Kod:10051273 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
7 dni roboczych
Cena: SCD1 255,90 zł 214,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10051273
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.