WECHSEL COREO MATERAC DMUCHANY

429,90 zł
10050865
40487
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

WECHSEL COREOMATERAC DMUCHANY

WYGODNY I BEZPIECZNY MATERAC DMUCHANY DO BIWAKOWANIA I TREKKINGU

System podwójnej komory powietrznej materaca dmuchanego COREO zapewnia komfort Xtra i ochronę Xtra. W przypadku wycieku komora powietrzna jest zatrzymywana jako rezerwa bezpieczeństwa. Materac dmuchany COREO składa się ze spawanej punktowo konstrukcji połączonych ze sobą komór. Dystrybucja powietrza dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia zrównoważoną pozycję leżącą.

Twardość materaca może być regulowana indywidualnie, np. twardsza na spodzie i bardziej miękka na górze. Wiele małych poduszek powietrznych kompensuje również większe nierówności podłogi, a dzięki wysokości maty 7,5 cm i szerokości maty 62 cm zapewnia wysoki poziom komfortu snu. Oferuje ludziom śpiącym na plecach wystarczająco dużo miejsca do leżenia, aby wygodnie oprzeć ramiona na bokach.

Górny i dolny materiał składa się z wytrzymałego nylonu 40D rip stop z powłoką TPU. Materac dmuchany jest wyposażony w trzy zawory kombinowane zawierające zawór wlotowy i spustowy. Jeden zawór znajduje się na górze, a drugi na dole maty. Poduszka posiada oddzielny zawór combi. Wreszcie, worek na rzeczy służy również jako torba na pompę. Dzięki tej sprytnej funkcji materac dmuchany COREO jest bezkonkurencyjnie łatwy w użyciu.

  • Wymiary (DxSxW): 195 x 62 x 7,5 cm
  • Waga: 0,960 kg
  • Wielkość opakowania: 27 x 10 cm

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
WECHSEL COREO MATERAC DMUCHANY Kod:10050865 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
7 dni roboczych
Cena: 429,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10050865
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.