• Nowość

Shoei NXR 2 Faust TC-5, Kask integralny

SCD1 2 559,90 zł
2 269,90 zł
21756502
41756
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
straighten Tabele rozmiarów
Rozmiar
Ilość

Shoei NXR 2 Faust TC-5, Kask integralny

Nareszcie, nie trzeba już dłużej czekać - kask Shoei *NXR 2* jest dostępny! Ten kask integralny to kapitalny następca modelu NXR i absolutny okręt flagowy wśród kasków integralnych firmy Shoei. Udoskonalony pod każdym względem kask *NXR 2* prezentuje się pod kątem designu, funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz komfortu w taki sposób, jakby pochodził z innego wszechświata. Optymalne wartości we własnym tunelu aerodynamicznym firmy Shoei, niezrównana technologia redukcji poziomu hałasu, komfortowo niska masa, znakomita strategia wentylacji, mniejszy opór powietrza oraz zredukowane o kolejne 6% siły wyporu niosą wyraźne przesłanie: kask integralny Shoei *NXR 2* wyrusza w świat, aby nauczyć konkurencję strachu!

  • Wizjer: przezroczysty, z wewnętrzną wkładką pinlock zapobiegającą parowaniu
  • Materiał: AIM (Advanced Integrated Matrix)
  • Rozmiary skorupy kasku: 4 (XXS-S, M, L, XL-XXL)
  • Zapięcie: zapięcie typu podwójne D
  • Masa: ok. 1400 g
  • Wyściółka: grube wkładki policzkowe, wyściółka profilowana w 3D, w całości wyjmowana i nadająca się do prania
  • Wentylacja: 6 wlotów wentylacyjnych na podbródku i w okolicy czoła / górnej części głowy, 4 wyloty powietrza w okolicy tyłu głowy
  • Pozostałe cechy: dołączona osłona przeciwwiatrowa i deflektor na nos, E.Q.R.S. (Emergency Quick Release System), ułatwia zdejmowanie kasku w sytuacjach awaryjnych, wkładki na uszy do wygłuszania hałasu, zintegrowany spojler
  • Atesty: ECE 22.06
Warto wiedzieć:

w tym modelu firma Shoei połączyła ze sobą w różnych warstwach materiały Organic Fiber i Multifiber, otrzymując w ten sposób amortyzującą wstrząsy skorupę o optymalnej sztywności. Aby dodatkowo zoptymalizować ochronę, konstrukcja ta jest uzupełniana przez wieloczęściowy, modułowy system rdzeni styropianowych o różnych stopniach amortyzacji.
Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
217565 - SHOEI NXR2 R. S Kod:21756502 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
7 dni roboczych
Cena: SCD1 2559,90 zł 2269,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
21756502
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.