Pudełko na kluczyki Sudhaus Keyless Box

221,90 zł
10015974
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Pudełko na kluczyki Sudhaus Keyless Box

Wiele nowoczesnych pojazdów jest dla bezpieczeństwa wyposażonych w kluczyk do stacyjki RFID (Radio Frequenzy Identification), dzięki któremu silnik uruchamia się po naciśnięciu przycisku lub przez radio, elektronicznie po zwykłym zbliżeniu. Same kluczyki są bezpieczne, jednak sygnał radiowy może być „przechwycony” i w ten sposób można umożliwić osobie niepowołanej dostęp do pojazdu. Aby nikt nieproszony nie mógł uruchomić pojazdu elektronicznie, swoje kluczyki powinieneś przechowywać w bezpiecznym miejscu – w swoim mieszkaniu, ale i w podróży, na przykład w pokoju hotelowym. SUDHAUS opracował do tego celu pudełko *KeyLessBox*. To pudełko zapewnia blokadę sygnału RFID, chroniąc zdeponowane tam kluczyki poprzez mocną izolację sygnału radiowego.

  • Blokada sygnału RFID (Radio Frequenzy Identification) poprzez 300-krotne osłabienie sygnału dla częstotliwości od 315 - 433 Mhz
  • Zastosowanie: w domu i w podróży
  • Nowoczesne wzornictwo
  • Do zamontowania na ścianie lub jako „atrakcja dla oka” na stole lub kredensie
  • Miejsce na 2 klucze
  • Przetestowane przez niezależny instytut
Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Pudełko na kluczyki Sudhaus Keyless Box Kod:10015974 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
4-7 dni roboczych
Cena: 221,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10015974
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.