Pinlock Wewnętrzna wkładka 120 do Schuberth SR2

136,90 zł
20016321
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Wewn. wkładka pinlock 120 do Schuberth SR2

Wewnętrzna wkładka pinlock 120, przezroczysta, odporna na parowanie, pasująca do następującego kasku:

  • Schuberth SR2

WSKAZÓWKA: Przed użyciem zdejmij folię ochronną z wizjera!

Wizjery pinlock - system pinlock zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym parowaniem wizjera. Nieparująca, wewnętrzna wkładka pinlock jest mocowana do odpowiednio przygotowanego wizjera zewnętrznego pinlock za pomocą dwóch małych pinów. Zamknięta komora powietrzna pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną szybą zapewnia dobrą widoczność i tym samym znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i nigdy nie prowadź z zarysowanym lub zmatowionym wizjerem. Zwłaszcza w nocy rysy i zadrapania odbijają światło oświetlenia ulicznego i/lub nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdów. Ten efekt może zostać wzmocniony przez deszcz. Nigdy nie wolno jeździć w nocy / w ciemności z przyciemnianym wizjerem. Zużyty wizjer należy w porę wymienić. Na wyprawę urlopową należy zawsze zabierać ze sobą wizjer zapasowy.

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Pinlock Wewnętrzna wkładka 120 do Schuberth SR2 20016321 Dostępne
9 dni roboczych
136,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
20016321
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.