HJC RPHA 11 Pinlock
  • HJC RPHA 11 Pinlock

HJC RPHA 11 Pinlock

167,90 zł
20014115
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Pinlock HJC RPHA 11/ 70

Pasuje do kasków:

HJC RPHA 11

HJC RPHA 70

UWAGA: Zdejmij folię ochronną z wizjera przed użyciem! 

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie, nigdy nie jedź z porysowaną szybą. Zwłaszcza w nocy odbijają się światła ulicznego oświetlenia lub nadjeżdżających pojazdów.
Nigdy nie jedź w ciemności / w nocy z ciemną szybą. Zmień używaną szybę na czas. Zawsze weź ze sobą zapasowy wizjer podczas wakacyjnej wycieczki.

Przed zamontowaniem należy usunąć folię ochronną zabezpieczającą przed porysowaniem w trakcie transportu.
Jazda z porysowanym lub zniszczonym wizjerem jest bardzo niebezpieczna. Wizjerów w wersji przyciemnianej nie należy używać w nocy. Wymień swój zniszczony wizjer już teraz, zapewniając sobie należyte bezpieczeństwo.
Szybki Pinlock - system Pinlock zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym zaparowaniem wizjera. Bez pary wewnętrzna soczewka Pinlock (nie wchodzi w zakres dostawy) jest przymocowana do odpowiednio przygotowanego wizjera  Pinlock za pomocą dwóch małych szpilek. Uszczelniona komora powietrzna między oknem wewnętrznym i zewnętrznym gwarantuje dobrą widoczność, a tym samym decyduje o bezpieczeństwie jazdy.

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
HJC RPHA 11 Pinlock Kod:20014115 Dostępność*: Dostępne Wysyłka:
24h
Cena: 167,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
20014115
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.