Vespa ZESTAW MAGNESÓW VESPA 9 SZTUK

41,90 zł
10015921
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Zestaw magnesów Vespa9 sztuk

Metalowe drzwi lodówki to idealna magnetyczna tablica ogłoszeń. Przecież prawie każde mieszkanie ma taką lodówkę i właściwie każdy musi gdzieś przypiąć kartkę, notatkę, pocztówkę, harmonogram, zdjęcie, notatkę, wycinek z gazety lub tym podobne. I wszyscy wchodzą do kuchni i patrzą na nią. Często brakuje atrakcyjnych magnesów, które nie tylko trzymają, ale również wyglądają dekoracyjnie. Jak zestaw magnesów Vespa.

Dostępny jest 9-częściowy zestaw magnesów z wysokiej jakości błyszczącą powierzchnią i różnymi motywami retro, w tym praktyczne pudełko upominkowe (70 x 93 x 20 mm). Mocne magnesy na całej powierzchni z tyłu zapewniają, że nawet kilka kawałków papieru pozostanie na swoim miejscu. Nadaje się również na tablicę magnetyczną w biurze, klubie lub na metalowej półce w warsztacie

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Vespa ZESTAW MAGNESÓW VESPA 9 SZTUK Kod:10015921 Dostępność*: Dostępne Wysyłka:
24h
Cena: 41,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10015921
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.