Nowy Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267) Zobacz większe

Darmowy zwrot / wymiana

Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267)

20014234

OD 135,90 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267)

Soczewka wewnętrzna Pinlock przezroczysta, przeciwmgielna, odpowiednia dla następujących kasków HJC przygotowanych przez Pinlock:

  • i90

UWAGA: Przed użyciem zdejmij folię ochronną z wizjera! Zobacz dodatkowe zdjęcie.

Pinlock - system Pinlock zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym zaparowaniem daszka. Bez mgły wewnętrzna soczewka Pinlock jest przymocowana do odpowiednio przygotowanego daszka Pinlock za pomocą dwóch małych szpilek. Zamknięta komora powietrzna między oknem wewnętrznym i zewnętrznym gwarantuje dobrą widoczność, a tym samym znacznie przyczynia się do bezpieczeństwa jazdy.

Pomyśl o swoim bezpieczeństwie, nigdy nie jedź z porysowanym lub ślepym daszkiem. Zadrapania i zadrapania, szczególnie w nocy, odbijają światło z oświetlenia ulicznego i / lub nadjeżdżających pojazdów. Deszcz może zintensyfikować ten efekt. Nigdy nie jedź z ciemnym daszkiem w ciemności / w nocy. Wymień zużyty wizjer w odpowiednim czasie. Zawsze miej przy sobie wizę zastępczą podczas swojej wakacyjnej wycieczki.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267) 20014234 od 21.06.2020
14 dni roboczych
135,90 zł
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267)

Soczewka wewnętrzna HJC i90 Pinlock (DKS267)

30 innych produktów w tej samej kategorii: