BALLISTOL - Uniwersalny smar ala flamaster, 15ml
  • BALLISTOL - Uniwersalny smar ala flamaster, 15ml

BALLISTOL - Uniwersalny smar ala flamaster, 15ml

30,90 zł
10011966
Czas wysyłki:Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

BALLISTOL - Uniwersalny smar ala flamaster, 15ml

Jak chcesz po prostu „dotknąć” oleju, na przykład w tym miejscu, między dźwignią hamulca a mocowaniem dźwigni hamulca? Lub do innego x-arbitralnego punktu? Po prostu z uniwersalną smarownicą olejową Ballistol. To kolejny świetny pomysł od Ballistol. Olejarka wygląda jak flamaster / flamaster i ma podobne zastosowanie. Naciskając końcówkę, Universal Oil tworzy cienką warstwę oleju, aby celować w punkt, w którym chcesz olejować.

Naciskając końcówkę na dłuższy czas, można zmieniać grubość filmu olejowego, a nachylenie olejarki punktowej pozwala na dostosowanie szerokości filmu olejowego w zależności od potrzeb od około 1 mm do około 3 mm.

Olejarka punktowa jest praktyczna i przyjazna dla środowiska. Ilekroć chcesz naoliwić coś dokładnie i oszczędnie - bez uwzględnienia przyległych powierzchni - używa się olejarki punktowej.

  • Zawartość: 15 ml

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
BALLISTOL - Uniwersalny smar ala flamaster, 15ml 10011966 Dostępne
9 dni roboczych
30,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10011966
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.