Zestaw toreb motocyklowych MOT-DETAIL
  • Zestaw toreb motocyklowych MOT-DETAIL

Zestaw adaptera SysBag do płyty adaptera 10/15/30

44,90 zł
10066717
Czas wysyłki:Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Zestaw
adaptera SysBag do płyty adaptera 10/15/30

Aby móc bezpiecznie przymocować SW-Motech SysBags 10, 15 lub 30, SW-Motech oferuje ten zestaw adapterów. Nadaje się do bagażników bocznych PRO i EVO, a także do bagażnika STREET-RACK, ADVENTURE-RACK, STEEL-RACK i ALU-RACK. Do każdej torby lub walizki potrzebny jest zestaw adaptera SysBag. Wszystkie niezbędne załączniki są zawarte w tym zestawie.

Do każdej torby lub walizki potrzebny jest zestaw adaptera SysBag. Wszystkie niezbędne załączniki są zawarte w tym zestawie. Nadaje się również do konwersji istniejących bagażników EVO.

Zestaw adaptera do skrzynek bocznych AERO ABS jest zgodny z szybkim zwolnieniem płyty adaptera do SysBag 30, nie są potrzebne żadne inne krzywki ustalające.

Każdy, kto wcześniej używał swojej aluminiowej walizki TRAX i bagażnika innego producenta, potrzebuje tego zestawu adapterów, aby móc korzystać z SysBag 10/15/30 z płytkami adaptera.

Zakres dostawy:

  • 4 krzywki ustalające
  • materiał montażowy
  • instrukcja montażu

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Zestaw adaptera SysBag do płyty adaptera 10/15/30 10066717 Dostępne
9 dni roboczych
44,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10066717
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.