PUIG REFLEKTORY PUIG LED

489,90 zł
10016299
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Reflektory Puig LED

NakedBikes, Cafe-Racers, Custom.Motorcycles - wszystkie te dwukołowe skarby mają pewien wspólny akcent retro, to doświadczenie „darmowego”, nieskrywanego motocykla w jego najbardziej oryginalnej i czystej postaci. Ale technologia, która za tym stoi, jest ultranowoczesna. „Neoretro” jest słowem kluczowym i ten trend nadal się rozwija. Puig opracował uniwersalny reflektor LED z homologacją E, który harmonizuje okrągły kształt retro z najnowszą technologią oświetleniową.
Pełen rozmiar tego naświetlacza LED ma 175 mm szerokości (6,89 cala) i 160,4 mm wysokości (6,31 cala). Odległość między punktem mocowania a reflektorem wynosi 139,2 mm, co odpowiada rozmiarowi czarnej obudowy.

Materiał:

  • Obudowa wykonana z malowanego na czarno metalu
Funkcje:
  • Światła drogowe: wat: 11 W / lumen: 900 lm
  • Światła mijania: wat: 9 W / lumen: 800 lm
  • Światło pozycyjne: W: 4 W.
Wymiary:
  • Szerokość: 175 mm
  • Wysokość: 160 mm
Dostawa:
1 x uniwersalny reflektor LED Puig.
Materiał montażowy: dwie śruby, dwie cienkie podkładki i dwie dodatkowe grube podkładki. Poniżej znajduje się link do instrukcji montażu.
Uwaga:
Jeśli Twój motocykl jest standardowo wyposażony w światła pozycyjne LED, możesz włączyć światła drogowe i mijania jak przed konwersją. Oznacza to, że po włączeniu reflektorów włącza się światło LED (światło do jazdy dziennej), a system LED gaśnie, gdy używane są światła drogowe lub światła mijania. Jeśli Twój pojazd ma tylko światła drogowe i światła mijania, są one włączane w równych częściach wraz z grupami diod LED.
Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
PUIG REFLEKTORY PUIG LED Kod:10016299 Dostępność**: Dostępne Wysyłka:
4-7 dni roboczych
Cena: 489,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10016299
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.