• Wyprzedaż!
  • -180,00 zł
  • Nowość

Oakley Evzero Blades okulary p-słoneczne

779,90 zł
599,90 zł Zniżka 180,00 zł
20016593
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Oakley Evzero Blades okulary p-słoneczne

Podczas opracowywania Oakley *EVZero Blades* inżynierowie i projektanci inspirowali się kulturą streetwear i międzynarodowymi influencerami. Tą wspaniałą kreacją Oakley wpisuje się w trend athleisure, w którym moda sportowa spotyka się ze światem high fashion. Okulary panoramiczne łączą zauszniki oprawek *EVZero* z wyciętymi szkłami legendarnych RazorBlades. Ekskluzywna technologia Prizm podczas noszenia okularów Oakley *EVzero Blades* daje Ci niepowtarzalną przejrzystość widzenia.

  • Okulary panoramiczne z technologią Prizm zapewniają udoskonaloną widoczność pod względem kolorów, kontrastu i detali oraz zoptymalizowane doznania wzrokowe
  • Kategoria: 2, średnio przyciemniane
  • Bezramkowy design
  • Lekkie i stabilne
  • Oferują komfort noszenia przez cały dzień
  • Specjalne miękkie noski i zauszniki zapewniają antypoślizgowe trzymanie, dzięki czemu okulary nie zsuwają się i wygodnie leżą na nosie

CZYM JEST PRIZM?
Dzięki szczególnej wrażliwości na pewne długości fal światła ludzkie oko jest w stanie dostrzec najdrobniejsze szczegóły. PRIZM to rewolucyjna technologia z zakresu bioinżynierii, optymalizująca szkła do gogli i okularów pod kątem konkretnych dyscyplin sportu. Widoczność i kontrast na śniegu ulegają dzięki nim radykalnej poprawie. Dzięki szkłom PRIZM można uzyskać szerszy zakres warunków oświetleniowych niż w przypadku konwencjonalnych przyciemnień. Nie ma potrzeby zmiany szkieł nawet w zmieniających się warunkach.

JAK DZIAŁA PRIZM?
W pewnych zakresach spektrum światła ludzkie oko może dostrzec najdrobniejsze szczegóły. Ale na śniegu, w płaskim świetle o ubogim kontraście detale te znikają. Szkła PRIZM rozszczepiają światło na poszczególne barwy. Tak jak korektor reguluje wysokie i niskie tony, szkła PRIZM wzmacniają barwy istotne dla kontrastu, a resztę odfiltrowują. Efekt: wyraźny obraz i wyostrzone detale, nawet
w słabym świetle.

  • 100 procent ochrony przed promieniowaniem UV:

Materiał na soczewki Oakley Plutonite zapewnia optymalną ochronę przed promieniami ultrafioletowymi - nawet przezroczyste szkła blokują 100% promieniowania UV.

  • High Definition Optics:

Technologia Oakley HDO pozwala widzieć wszystkie obiekty dokładnie tam, gdzie są, w ich rzeczywistym rozmiarze. Precyzja odbioru bodźców wzrokowych w sporcie jest szczególnie ważna. W tę technologię wyposażone są wszystkie okulary.

KATEGORIA 0: bezbarwne lub bardzo lekko przyciemniane
KATEGORIA 1: lekko przyciemniane
KATEGORIA 2: średnio przyciemniane
KATEGORIA 3: mocno przyciemniane
KATEGORIA 4: bardzo mocno przyciemniane
W ruchu na drogach publicznych dopuszczalne jest korzystanie tylko z okularów kategorii przyciemnienia 0-3.

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Oakley Evzero Blades okulary p-słoneczne 20016593 Ostatnie sztuki!
9 dni roboczych
779,90 zł 599,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
20016593
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.