• Wyprzedaż!
  • -160,00 zł
  • Nowość

Oakley Sylas okulary przeciwsłoneczne

829,90 zł
669,90 zł Zniżka 160,00 zł
20016601
Czas wysyłki: Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Oakley Sylas okulary przeciwsłoneczne

Jeśli lubisz okulary w klasycznym stylu, to na pewno spodoba Ci się model Oakley *Sylas*. *Sylas* zachwyca designem oraz ulepszonymi funkcjami i maksymalnym komfortem w codziennym użytkowaniu.. Przykładem na to jest stworzona przez firmę Oakley technologia szkieł Prizm, którą zastosowano w okularach *Sylas*. Model ten ma również przyjemnie lekkie oprawki. Pod nakryciem głowy - na przykład Twoim kaskiem - nic nie uciska ani nie uwiera.

  • Szkła Prizm zapewniające udoskonaloną widoczność pod względem kolorów, kontrastu i detali, rozszerzone pole widzenia pozwalające uzyskać lepszą widoczność na wszystkie strony
  • Kategoria filtra: 3
  • Polaryzowane
  • System Three-Point Fit: utrzymuje Twoje okulary w idealnym położeniu pod względem optyki
  • Materiał oprawek *O-Matter* jest bardzo lekki. Zapewnia on najwyższą stabilność i najlepszy komfort noszenia

CZYM JEST PRIZM?
Dzięki szczególnej wrażliwości na pewne długości fal światła ludzkie oko jest w stanie dostrzec najdrobniejsze szczegóły. PRIZM to rewolucyjna technologia z zakresu bioinżynierii, optymalizująca szkła do gogli i okularów pod kątem konkretnych dyscyplin sportu. Widoczność i kontrast na śniegu ulegają dzięki nim radykalnej poprawie. Dzięki szkłom PRIZM można uzyskać szerszy zakres warunków oświetleniowych niż w przypadku konwencjonalnych przyciemnień. Nie ma potrzeby zmiany szkieł nawet w zmieniających się warunkach.

JAK DZIAŁA PRIZM?
W pewnych zakresach spektrum światła ludzkie oko może dostrzec najdrobniejsze szczegóły. Ale na śniegu, w płaskim świetle o ubogim kontraście detale te znikają. Szkła PRIZM rozszczepiają światło na poszczególne barwy. Tak jak korektor reguluje wysokie i niskie tony, szkła PRIZM wzmacniają barwy istotne dla kontrastu, a resztę odfiltrowują. Efekt: wyraźny obraz i wyostrzone detale, nawet
w słabym świetle.

  • 100 procent ochrony przed promieniowaniem UV:

Materiał na soczewki Oakley Plutonite zapewnia optymalną ochronę przed promieniami ultrafioletowymi - nawet przezroczyste szkła blokują 100% promieniowania UV.

  • High Definition Optics:

Technologia Oakley HDO pozwala widzieć wszystkie obiekty dokładnie tam, gdzie są, w ich rzeczywistym rozmiarze. Precyzja odbioru bodźców wzrokowych w sporcie jest szczególnie ważna. W tę technologię wyposażone są wszystkie okulary.

  • HD Polarized:

Soczewki polaryzowane chronią przed oślepiającymi promieniami światła, takimi jak te powstające na wodzie. Dzięki technologii HD Polarized firmy Oakley, filtr polaryzacyjny tworzy pojedyncza warstwa, co umożliwia ostrzejsze widzenie.

INFORMACJE OGÓLNE
Soczewki okularów podzielone są na następujące kategorie przyciemnienia:
KATEGORIA 0: bezbarwne lub bardzo lekko przyciemniane
KATEGORIA 1: lekko przyciemniane
KATEGORIA 2: średnio przyciemniane
KATEGORIA 3: mocno przyciemniane
KATEGORIA 4: bardzo mocno przyciemniane
W ruchu na drogach publicznych dopuszczalne jest korzystanie tylko z okularów o kategoriach przyciemnienia 0-3.

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Oakley Sylas okulary przeciwsłoneczne 20016601 Dostępne
9 dni roboczych
829,90 zł 669,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
20016601
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.