Nowy Najtaniej! Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej Zobacz większe

Darmowy zwrot / wymiana

Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej

10039308

OD 759,90 zł

1 119,90 zł

-360,00 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej

Myjki ciśnieniowe i dwukołowe. Do tej pory pasowało to tylko w ograniczonym zakresie i z wielką ostrożnością. Zbyt szybko można było spowodować więcej uszkodzeń łańcuchów, łożysk, gumowych i plastikowych części strumieniem wody do cięcia niż możliwość szybkiego czyszczenia zrekompensowanego tym ryzykiem. Dzięki Muc-off to koniec. Specjalista od czyszczenia motocykli opracował pierwszą na świecie myjkę wysokociśnieniową * myjkę ciśnieniową * do motocykli i rowerów.

Dzięki Muc-off * myjce ciśnieniowej * trzy specjalne dysze zapewniają, że myjka wysokociśnieniowa nie uszkodzi łożysk i powierzchni pojazdu.

Zakres dostawy oryginalnej * myjki ciśnieniowej * obejmuje wszystkie trzy dysze:

  • jeden na rowery. Bezpieczny dla łożysk i zawieszenia
  • jeden z wyższym ciśnieniem dla motocykli, który jest nadal bezpieczny dla łożysk i podwozia
  • indywidualnie regulowany dławik. Regulowane wyższe ciśnienie dla mocno zabrudzonych opon i wszystkiego, co powinno być czyszczone przy odrobinie większego ciśnienia.

Walizka do przenoszenia myjki ciśnieniowej
Myjkę ciśnieniową Muc-Off * można łatwo przechowywać w wodoodpornej osłonie ochronnej i przechowywać akcesoria w zasięgu ręki. Wszystko jest razem i nie potkniesz się o to w garażu.

Dysza do piany śnieżnej
Jako kolejny przydatny dodatek do myjki wysokociśnieniowej, Muc-off opracował specjalną „dyszę niskociśnieniową z pianki śnieżnej”, która traktuje wrażliwe części z większą starannością. Ta dysza przekształca butelkę Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner w lepką piankę śniegową, zapewniającą najlepsze i skuteczne głębokie czyszczenie.

Louis ma dla ciebie niedrogie * myjki ciśnieniowe * jako „Pakiet Moto”. Zestaw ten zawiera oryginalną myjkę wysokociśnieniową * Myjkę ciśnieniową *, futerał, niezwykłą dodatkową niskociśnieniową „dyszę z pianki śnieżnej”, 1 l środka czyszczącego i 1 l koncentratu środka czyszczącego (1: 4).

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej 10039308 14 dni roboczych
14 dni roboczych
1119,90 zł 759,90 zł
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej

Zestaw Moto Muc-Off do myjki ciśnieniowej - Zestaw myjki ciśnieniowej

30 innych produktów w tej samej kategorii: