• -60,00 zł

Zestaw do nauki jazdy Cardo / Headwave Day 2

5 059,90 zł
4 999,90 zł Zniżka 60,00 zł
10049199
Czas wysyłki:Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

Zestaw do nauki jazdy Cardo / Headwave Day 2

„Przy następnej możliwości proszę skręcić w prawo!” Twój kierowca uczący się wkrótce usłyszy, że tak się stanie, jeśli korzystasz ze szkoły nauki jazdy SET * Premium * z Cardo / Headwave Day 2 na lekcje jazdy na motocyklu. Niezbędne są jasne, jasne instrukcje od instruktora nauki jazdy dla ucznia i właśnie to zapewnia ten zestaw. Doskonała komunikacja w jedną stronę, bez konieczności doposażania kasku kierowcy w głośniki.

Szkoła jazdy SET Premium została opracowana specjalnie dla szkół nauki jazdy i trenerów jazdy na polach treningowych. Zasadniczo składa się z wysokiej jakości dwukierunkowego systemu komunikacji Cardo * Freecom 4 + * w połączeniu ze specjalnym systemem dźwiękowym HEADWAVE TAG 2 Bluetooth dla łatwego zapięcia za pomocą elastycznej opaski na kasku. HEADWAVE TAG 2 przenosi dźwięk przez skorupę kasku i dlatego jest bardzo higienicznym rozwiązaniem.

Istnieje również zestaw słuchawkowy dla instruktora jazdy do prowadzenia samochodu.

I tak to działa:

  • Kierowca uczący się montuje falę głowy na kasku. Dzięki elastycznej gumce nie potrzebujesz podkładki samoprzylepnej i możesz szybko zamontować urządzenie od kasku do kasku - idealne na co dzień w szkole nauki jazdy!
  • Dołączony adapter Bluetooth jest podłączony do HEADWAVE TAG 2 przez Bluetooth. Ponadto tworzone jest połączenie przewodowe między adapterem Bluetooth a Freecom4 +. Adapter przesyła teraz sygnały audio Freecom 4+ do HEADWAVE TAG 2
  • Instruktor jazdy zakłada zestaw słuchawkowy z Freecom 4+ zamontowanym w samochodzie i nawiązuje połączenie z Freecom 4+ kierowcy

Zakres dostawy:

  • Cardo Freecom 4+ podwójny zestaw
  • System dźwięku przestrzennego HEADWAVE TAG 2
  • Zestaw słuchawkowy z płytą montażową Cardo
  • Ładowarka, kable, mikrofony, głośniki kasku
  • cenne etui do przechowywania
Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
Zestaw do nauki jazdy Cardo / Headwave Day 2 10049199 Dostępne
9 dni roboczych
5059,90 zł 4999,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10049199
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.