• Nowość

GARMIN VARIA RTL 516 ROWER. ŚW. TYL. + RADAR

909,90 zł
10052770
Czas wysyłki:Sprawdź
Koszt dostawy: Już od 0 zł
Ilość

GARMIN VARIA RTL 516 WIOSŁOWARKA. POŁUDNIOWY ZACHÓD. TYL. + RADAR

Nie masz oczu z tyłu. Tak więc - zwłaszcza na drogach wiejskich, o zmierzchu - towarzyszy Ci niewielki „dyskomfort”, gdy inne pojazdy ciągle Cię wyprzedzają ze znacznie większą prędkością. Albo przynajmniej spróbuj. Może to być problematyczne i niebezpieczne, szczególnie w martwych punktach. Firma Garmin opracowała radar * Varia RTL516 * ze światłem tylnym, aby pomóc w takich sytuacjach i ostrzec w odpowiednim czasie. To praktycznie Twoje „trzecie oko”, które widzi, co dzieje się za Tobą w odległości do 140 m, a następnie przekazuje Ci wiadomość. Do kompatybilnego smartfona lub licznika rowerowego Edge. Radar * Varia RTL516 * ze światłem tylnym zapewnia wizualne i dźwiękowe alerty ostrzegające o pojazdach. Więc wiesz, co się dzieje za tobą.

Inteligentny i kompaktowy radar można sparować z niektórymi urządzeniami do noszenia Garmin lub opcjonalnym wyświetlaczem radaru. Dzięki aplikacji na smartfony (aplikacja Varia) natychmiast otrzymujesz ostrzeżenie na telefonie. Osiąga się to za pomocą wyświetlaczy graficznych oraz ostrzeżeń dźwiękowych i wibracyjnych, które wskazują pozycję i prędkość zbliżających się samochodów. W połączeniu ze zgodnym smartfonem, radar Varia integruje się z Twoimi ulubionymi aplikacjami, takimi jak Ride with GPS, wyświetlając nakładkę map z ostrzeżeniami radarowymi. Bardzo przydatne jest również zintegrowane, jasne tylne światło LED. Kierowcy zostaną powiadomieni tak wcześnie, jak to możliwe, dzięki widoczności w świetle dziennym do 1,6 km.

Zamontuj bez wysiłku stylowy, kompaktowy * radar Varia RTL516 * z tylnym światłem na sztycy prawie każdego roweru do jazdy po drogach. Pionowy krój zapewnia nieograniczoną swobodę ruchów. Nic nie zakłóca wrażeń z jazdy!

  • Wymiary (wys. X szer. X gł.): 98,6 x 39,6 x 19,7 mm
  • Waga: 71 g
  • Światło tylne: tryb stałego światła
  • 5 lumenów
  • Żywotność baterii: 9 godzin
  • Wodoodporność: IPX7
  • Kąt widzenia: 220 stopni

Zakres dostawy:
Radar Garmin * Varia RTL516 * ze światłem tylnym.
Zestaw montażowy
Kabel
Dokumentacja

Produkt Kod Dostępność* Wysyłka Cena Koszyk
GARMIN VARIA RTL 516 ROWER. ŚW. TYL. + RADAR 10052770 Dostępne
9 dni roboczych
909,90 zł
*dostępność dotyczy naszego zewnętrznego magazynu w Hamburgu
10052770
Nowy produkt
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Darmowy zwrot / wymiana

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.