Pielęgnacja Odzieży & Kasku

Pielęgnacja Odzieży & Kasku

Podkategorie

 • Pielęgnacja Kasków & Szyb

  Produkty do pielęgnacji kasków i szyb motocyklowych
  Kompletna pielęgnacja kasku: spray do czyszczenia wizjera i chusteczki, czyścik do kasku, spray przeciw parowaniu- Louis ma szeroką gamę kasków i produktów do pielęgnacji szyb do wyboru. Dzięki temu otrzymasz o wiele więcej. Wskazówka: Podczas czyszczenia należy w miarę możliwości unikać wszelkich mechanicznych działań, takich jak otarcie, zadrapanie lub zadrapanie, Wycieranie lub płukanie

 • Pielęgnacja Odzieży Skórzanej & Tekstylnej

  Produkty pielęgnacyjne do odzieży skórzanej i tekstylii
  Produkty pielęgnacyjne do odzieży skórzanej i tekstylnej są z pewnością opłacalną inwestycją. Nie tylko ze względu na właściwą pielęgnację, ale również dlatego, że dłużej zachowują swoje właściwości techniczne: skóra pozostaje elastyczna i wodoodporna, a tkaniny zachowują oddychalność. W Louis znajdziesz całą gamę wypróbowanych i przetestowanych produktów do pielęgnacji tekstyliów i skóry:

 • Pielęgnacja Kasku & Wizjera

  Kask i wizjer w nim jest najważniejszą rzeczą dla motocyklisty, więc trzeba o niego dokładnie i regularnie dbać. Środki chemiczne zawarte w tej kategorii pomogą w tym każdemu motocykliście. Pianki do wnętrza kasku pomogą w utrzymaniu świeżości, płyny anti-fog regulują nadmierne parowanie szyby, a chusteczki sprawdzą się jako podręczny czyścik w podróży, jeśli okaże się, że już zabrakło nam miejsca w torbach na buteleczkę.

 • Pielęgnacja Odzieży

  Każdy rodzaj odzieży nieważne czy tekstylna, czy skórzana wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Pomogą Ci w tym produkty właśnie z tej kategorii. Posiadamy środki chemiczne dla każdego rodzaju membran, skóry czy grubości materiału. Rozpoczynając od wosków pszczelich do pielęgnacji skóry przez środki do czyszczenia odzieży tekstylnej kończąc na pastach do butów wysokiej jakości utrzymujące stałe właściwości membran.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów